31
Oct

Randewu z Nancy w Łodzi i Białymstoku

O “legendarnym piątku” ;) , 25.10.2013, rozpisał się już Gutek. Zgadzam się z nim w 100%: był to wyjazd po prostu wypasiony. Obaj prowadziliśmy tego wieczora gościnne sesje na łódzkiej grupie .NET, i obie były spoko:). Ja w każdym razie poprowadziłem najlepszą sesję w swoim krótkim prelegenckim życiu. Miało na to wpływ bardzo wiele czynników: świetna atmosfera, sala wypchana ludźmi po sufit, miła podróż (jechaliśmy samochodem 5-osobową ekipą)… Super. Dzięki organizatorom za zaproszenie i opiekę oraz wszystkim obecnym za przybycie. Jak również za fajne after-party, które nam się do ok 3 rano przeciągnęło:).

Apel swój jeszcze ponownie powtórzę: give us more feedback:). Obu nam bardzo zależy na poznaniu Waszego zdania na temat wystąpień – zarówno dobrych, jak i złych (nawet bardziej) stron tak naszego “prelegenckiego warsztatu”, jak przedstawianego materiału. Zatem komentujcie, tu czy u Gutka czy na stronie wydarzenia czy na maila czy na twitterze czy na fejsie – nieważne gdzie!

A teraz dalej: ciąg dalszy nastąpi! Już w najbliższą środę, 6 listopada, ponownie zabiorę chętnych na randkę z Nancy. Tym razem w moim rodzinnym Białymstoku, w siedzibie firmy DevCore.NET. Rejestrować się można na CodeGuru (dla zarejestrowanych browar gratis!), a więcej info opublikowały devcory na swoim fejsie:

Zapraszam! Może znowu będzie fajnie.

A co będzie dalej z całym tym społecznościowo-prelegencko-grupowo-konferencyjnym zamieszaniem z mojej strony – o tym pewnie jeszcze więcej niedługo.

Autor

Maciej Aniserowicz

Maciej Aniserowicz
"Procent"
developer / architect

MVP
MCP

Search
Facebook
Twitter
Archiwum
Kategorie
© Copyright 2008-2014 Maciej Aniserowicz. All rights reserved. Running on WordPress.